SpäťÚvod / Články / Aktuality / zapoj sa... / FestHry 2014 - Trnava
Národný týždeň manželstva 2014Tehlička pre deti ulice 2014

FestHry 2014 - Trnava

24. január 2014

Vytlačiť Vytlačiť
FestHry 2014 - Trnava

... ponúkajú možnosť aktívne stráviť spoločný čas. V dňoch 7. - 9. februára 2014 zaplnia stoly v Mestskej športovej hale v Trnave stovky spoločenských hier od popredných výrobcov, od klasických až po novinky prezentované na zahraničných veľtrhoch.

Pôjde už o 5. ročník tohto obľúbeného festivalu.

Nejde len o výstavu - ide o možnosť priamo vyskúšať a využiť skúsených promotérov, ktorí Vám ušetria čas potrebný na študovanie pravidiel. Zároveň Vám pomôžu zorientovať sa vo svete hier a vybrať tú správnu.

Cieľom Festivalu je podporiť spoločné trávenie času, spoločnú zábavu a rozvíjať tvorivé myslenie.

festhry2014-d.jpg

Predstavuje spoločenské podujatie primárne určené deťom, rodinám a mládeži, ktoré má byť interaktívnou prezentáciou vývoja v oblasti spoločenských hier a zábavy, stavebníc, hlavolamov a hračiek, ktoré aj v súčasnosti dokážu zaujať a ponúkajú zmysluplné a najmä spoločné trávenie voľného času.

festhry2014-c.jpg Okrem hier pre všetky vekové kategórie poteší všetkých návštevníkov aj sprievodný program. Pripravuje sa zóna nafukovacích atrakcií, detské kútiky s hrami a skladačkami pre najmenšie deti, pre študentov, mladých a rodičov stolné futbaly, air-hockey, biliard, šach, sprievodné súťaže o ceny a iné.

Okrem vyskúšania, budú mať účastníci aj možnosť zakúpiť si niektoré z hier priamo na mieste, alebo odniesť ako výhru z jednej zo súťaží.

Neoddeliteľnou súčasťou festivalu budú predajcovia a spoločnosti prezentujúci novinky a výrobky z rôznych oblastí zábavy, vzdelávania, starostlivosti o deti a domácnosť.

Festival hier a zábavy FestHry Trnava 2013 navštívilo 2548 ľudí - fotogaléria TU.

Organizátori sú dlhoročnými dobrovoľníkmi v treťom sektore a dokážu vždy vytvoriť jednoduchú a skutočne rodinnú atmosféru.

Vrele odporúčame.


Kontakty:

Organizačný tím

e-mail: festhry@gmail.com

 

Pre predajcov

e-mail: festhry@gmail.com

tel.: +421 948 379 903
 

Diskusia (0)
Zatiaľ žiadny komentár
Nový komentár
Pridať príspevok
Registrovať sa môžete TU. Prihlásiť sa môžete TU.
Podobné články

Rozhodnime o svojich 2%

21. apríl 2016 / zapoj sa...

Rozhodnime o svojich 2%

Každý daňovník môže rozhodnúť, komu venuje 2% (3%) zo svojich daní. Podporte tento rok ZAOSTRI NA RODINU ...

FestHry Trnava 2013...

29. január 2013 / zapoj sa...

FestHry Trnava 2013...

... ponúkajú možnosť aktívne stráviť spoločný čas. V dňoch 18. - 20. januára 2013 zaplnia stoly v Mestskej športovej hale v Trnave stovky spoločenských...

Tehlička pre deti v Južnom Sudáne (2017)

28. február 2017 / zapoj sa...

Tehlička pre deti v Južnom Sudáne (2017)

Dvanásty ročník zbierky TEHLIČKA, organizuje SAVIO, 28. 2. - 31. 7. 2017 Južný Sudán ... ozbrojené strety, ktoré začali v roku 2013 doposiaľ zanechali...

Mária Kráľovičová v spovednici Karla Lovaša

3. január 2014 / zapoj sa...

Mária Kráľovičová v spovednici Karla Lovaša

Stalo sa tradíciou, že v Trojkráľový večer brat Šavol (Karol Lovaš) privíta v Trnavskom divadle osobnosť umeleckej scény, aby s ňou viedol dialóg o živote....

N