SpäťÚvod / Kto sme

Kto sme

Kto sme

Teší nás, že ste Zaostrili na rodinu!

Sme mladé rodiny rovnako ako vy. A tiež rovnako ako vy, aj my máme chuť sa podeliť o naše skúsenosti, zážitky a odporúčania s inými rodinami.

Stránky, ktoré sme vytvorili sú súčasťou malého projektu ZAOSTRI NA RODINU, ktorého cieľom je vyzdvihnúť hodnotu rodiny a spoločenstva rodín na Slovensku a kvalitnými informáciami podporiť rodiny v tom, aby túto hodnotu sami nachádzali a posilňovali.

Nečakáme veľa. Snáď okrem toho, že sami sem tam niečo napíšeme a publikujeme, chceme tiež poskytnúť priestor pre vás, pre iné rodiny, aby ste tiež mohli publikovať vaše odporúčania, zverejniť vaše zážitky a podobne.

Pôvodne ZAOSTRI tvorilo kresťanské spoločenstvo rodín z Banskej Bystrice Sásová, patriace do farnosti, ktorú spravujú Saleziáni don Bosca.

Po dlhoročnom úsilí o rozvoj a podporu rodín prostredníctvom dobrovoľníckeho portálu www.zaostri.sk, nastal čas, kedy sme zmobilizovali sily a rozhodli sa pre ďalší krok - registráciu občianskeho združenia.

Občianske združenie ZAOSTRI NA RODINU - združenie na podporu tradičnej rodiny, má sídlo v Banskej Bystrici a bolo zaregistrované na Ministerstve vnútra SR dňa 4. 11. 2011 pod číslom spisu VVS/1-900/90-38435.

Postupne sa tím ZAOSTRI rozširuje - jeho členovia projekt rozvíjajú v tých oblastiach ktoré sú im blízke a v ktorých spoločne nachádzame zmysel a hodnotu.

Od 15. februára 2014 sme členmi Fóra života.

 

Naša vízia

Chceme vyzdvihovať hodnotu rodiny a podporovať rodiny v tom, aby túto hodnotu sami nachádzali a posilňovali.

 

Naše ciele:

Informovať, vzdelávať a rozvíjať rodiny, manželov, snúbencov a mladých ľudí v zmysle hodnôt tradičnej kresťanskej rodiny a tým prispievať k vytváraniu kvalitnejšieho života v spoločnosti.

 

Stanovy:

Na stiahnutie tu.

 

Fakturačné údaje:

ZAOSTRI NA RODINU - Združenie na podporu tradičnej rodiny

Starohorská 68, Banská Bystrica 974 01
IČO: 42196922

zastúpené predsedom združenia Mgr. Jurajom Hajkovským

Bankový účet: 2000202808 / 8330

IBAN: SK2483300000002000202808

BIC (SWIFT): FIOZSKBAXXX

 

Na stránkach ZAOSTRI nájdete:

 

Nech sa páči - zapojte sa aj vy a staňte sa súčasťou myšlienky ZAOSTRI NA RODINU.

Radi Vás privítame na našich stránkach - prihláste sa k zasielaniu noviniek a budeme Vás pravidelne informovať o našich aktualitách alebo nás priamo kontaktujte ešte dnes.

Ak ste realizovali úspešnú aktivitu či projekt, rodinný výlet, či videli zaujímavý film - a viete svoju skúsenosť predstaviť jednoducho, neváhajte, registrujte sa a napíšte o svojej skúsenosti článok.

 

 

tím ZAOSTRI NA RODINU

N