SpäťÚvod / Články / Odporúčame / aktivity, nápady / FestHry Trnava 2013...
Chránené dielne

FestHry Trnava 2013...

29. január 2013 / nasienka

Vytlačiť Vytlačiť
FestHry Trnava 2013...

... ponúkajú možnosť aktívne stráviť spoločný čas.

V dňoch 18. - 20. januára 2013 zaplnia stoly v Mestskej športovej hale v Trnave stovky spoločenských hier od popredných výrobcov, od klasických až po novinky prezentované na zahraničných veľtrhoch. Pôjde už o 4. ročník tohto obľúbeného festivalu.

Nejde len o výstavu - ide o možnosť priamo vyskúšať a využiť skúsených promotérov, ktorí Vám ušetria čas potrebný na študovanie pravidiel. Zároveň Vám pomôžu zorientovať sa vo svete hier a vybrať tú správnu.

Cieľom Festivalu je podporiť spoločné trávenie času, spoločnú zábavu a rozvíjať tvorivé myslenie. Predstavuje spoločenské podujatie primárne určené deťom, rodinám a mládeži, ktoré má byť interaktívnou prezentáciou vývoja v oblasti spoločenských hier a zábavy, stavebníc, hlavolamov a hračiek, ktoré aj v súčasnosti dokážu zaujať a ponúkajú zmysluplné a najmä spoločné trávenie voľného času.

Okrem hier pre všetky vekové kategórie poteší všetkých návštevníkov aj sprievodný program. Pripravuje sa zóna nafukovacích atrakcií, detské kútiky s hrami a skladačkami pre najmenšie deti, pre študentov, mladých a rodičov stolné futbaly, air-hockey, biliard, šach, sprievodné súťaže o ceny a iné.

Okrem vyskúšania, budú mať účastníci aj možnosť zakúpiť si niektoré z hier priamo na mieste, alebo odniesť ako výhru z jednej zo súťaží.

Neoddeliteľnou súčasťou festivalu budú predajcovia a spoločnosti prezentujúci novinky a výrobky z rôznych oblastí zábavy, vzdelávania, starostlivosti o deti a domácnosť.

Festival hier a zábavy FestHry Trnava 2012 navštívilo 3460 ľudí - fotogaléria TU.

Organizátori sú dlhoročnými dobrovoľníkmi v treťom sektore a dokážu vždy vytvoriť jednoduchú a skutočne rodinnú atmosféru. Vrele odporúčame. 

Autor: nasienka
Zdroj: www.festhry.sk
Podobné články

Chránené dielne

24. február 2013 / aktivity, nápady

chránená dielňa

Pri vstupe do malej cukrárne, kde je útulne a čisto, a kde obsluhuje mentálne postihnutý mladý muž, sa veľmi rýchlo zastaví čas. Je tu skutočný kľud a...

Čo PC dáva a čo berie?

24. február 2013 / aktivity, nápady

pc postoy

Dobrý pomocník, sprístupnený dnes už takmer každej domácnosti. Tak ako gitara ladí len keď jej struny sú napnuté, a teda jej "krk"...

Zverenie zodpovednosti dieťaťu

24. február 2013 / aktivity, nápady

jahôdky

"To sa neoplatí!" Povedala suseda, keď ma videla ako nesiem priesady paradajok. "Keď si to prerátaš, kúpiš si za to 4 - 5 kg paradajok a máš to bez...

Rodinné postoje...

24. február 2013 / aktivity, nápady

upíri deti

... je názov novej rubriky na portáli Postoy.sk Prináša každý druhý týždeň témy z oblasti rodiny, výchovy, zdravia a životného...

N